Aktualizované: Polícia upozorňuje na zľadovatelé cesty, nehody sa stali na ceste z Modry aj zo Senca

395022_4 3.jpg

aktualizované 1. decembra, 11:25

BRATISLAVA 1. decembra (WebNoviny.sk) –  Polícia upozorňuje vodičov na zasnežený a zľadovatený povrch ciest v Bratislavskom kraji.

„V tejto súvislosti vyzývame všetkých vodičov, aby na cestách zvýšili opatrnosť a svoju jazdu prispôsobili stavu a povahe vozovky. Vodičov zároveň upozorňujeme, aby dbali na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi vozidlami a znížili rýchlosť,“ spomenula.

„Zároveň apelujeme aj na chodcov, aby sa pred vstupom na vozovku presvedčili, že svojim pohybom na vozovke neohrozia seba, ani ostatných účastníkov cestnej premávky,“ ukončila Mihalíková.

Zrážka za Sencom

V smere zo Senca do Sládkovičova sa v sobotu ráno zrazili dve autá, jedno skončilo v priekope. Hasiči poskytli zraneným osobám prvú pomoc v spolupráci s posádkami Záchrannej zdravotnej služby a zabezpečili autá proti vzniku požiaru.

Polícia v oboch smeroch odkláňa premávku. Pri nehode bolo po jej nahlásení päť hasičov s dvomi kusmi techniky. Agentúru SITA v osbotu ráno informovalo Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

Bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková v sobotu uviedla, že pri nehode sa zranili traja ľudia.

Auto vyletelo z cesty

Na ceste v smere z Modry do Budmeríc v Pezinskom okrese v sobotu ráno vyletelo z cesty auto a prevrátilo sa na strechu. Hasičom nehodu nahlásili po 10:00.

Na mieste poskytujú prítomným osobám prvú pomoc hasiči v spolupráci s posádkou Záchrannej zdravotnej služby a zabezpečujú vozidlo proti vzniku požiaru. Agentúru SITA v sobotu informovalo Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

 

Viac k témam: dopravná nehoda, hasiči
Zdroj: Webnoviny.sk – Aktualizované: Polícia upozorňuje na zľadovatelé cesty, nehody sa stali na ceste z Modry aj zo Senca © SITA Všetky práva vyhradené.

1. decembra 2018

Odporúčané články