Byty Fuxova idú na dračku

BRATISLAVA 2. marca (WBN/PR) – BYTY FUXOVA z dielne J&T REAL ESTATE sa míňajú rýchlo. Z celkového počtu 276 bytov ostalo v predaji posledných 94. V priebehu necelého pol roka sa pre bývanie na FUXOVEJ rozhodlo 182 rodín a jednotlivcov. Najväčší úspech zaznamenali dvojizbové byty, ktorých sa predalo 94. Trojizbový byt uprednostnilo 41 kupujúcich, štvorizbový 24 a jednoizbový 23.

Lokalita

Projekt Fuxova sa nachádza v Petržalke, neďaleko Starého mosta medzi ulicami Jantárová cesta a Bosákova, len 5 minút MHD od centra mesta. Skvelá lokalita poskytne obavteľom výbornú dopravnú dostupnosť a bohaté možnosti športového i kultúrneho vyžitia. Noví majitelia bytov oceňujú blízkosť Sadu Janka Kráľa, Tyršovho nábrežia, Chorvátskeho ramena či populárnej dunajskej hrádze. Pôžitok z bývania na Fuxovej ešte umocní skvelý výhľad na centrum mesta alebo na pokojnú zeleň lužných lesov.

Ceny

Jednoizbový byt je ešte stále možné kúpiť za 84.840 eur s DPH, dvojizbový od 114.360 eur s DPH a trojizbový už za 138.600 eur s DPH. Súčasťou ceny bytu je i pivničná kobka. Dokonalý komfort dotvoria podzemné garáže, recepcia na prízemí, obchodné priestory v parteri a zelený park o rozmeroch cca 4 000 m2. Jeho súčasťou bude i detské ihrisko.

Výstavba sa začala v novembri 2015. Dodnes boli zrealizované hrubé terénne úpravy, zakladanie stavby a aktuálne prebieha betonáž prvého podzemného podlažia. Predpokladaný termín dokončenia hrubej stavby je jar 2017. Byty budú novým majiteľom odovzdané koncom roka 2017.

Viac informácií o projekte nájdete na WWW.FUXOVA.SK. Vzorové byty je možné navštíviť v SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave v pracovných dňoch od 9.00 – 17.30 hod.

Profil J&T REAL ESTATE

Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL

ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych(245,000 m2), rezidenčných(200,000 m2), maloobchodných (30,000 m2) ako aj logistických a priemyselných projektov (180,000 m2). Medzi významné skúsenosti patria zákazky v rámci hotelierstva a rozvoja cestovného ruchu (100,000 m2). Svoje aktivity rozvíja J&T REAL ESTATE aj na českom realitnom trhu a v Rusku.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:

River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava)

www.jtre.sk

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. marca 2016

Odporúčané články