Céline Dion zverejnila pieseň How Does a Moment Last Forever

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Kanadská speváčka Céline Dion zverejnila pieseň How Does a Moment Last Forever. Štyridsaťosemročná interpretka nahrala skladbu pre snímku Kráska a zviera, ktorá je novou verziou rovnomenného animovaného filmu z roku 1991. Novinka sa dostane do slovenských kín 16. marca.

Dion sa podieľala aj na spomínanom pôvodnom filme, keď spolu s Peabom Brysonom naspievala singel Beauty and the Beast. How Does a Moment Last Forever napísali Tim Rice a Alan Menken, ktorý je spoluautorom menovanej piesne Beauty and the Beast. Tú pre nový film nahrali Ariana Grande a John Legend. Vo filme režiséra Billa Condona sa objavia napríklad Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Ewan McGregor či Ian McKellen.

Céline Marie Claudette Dion sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1980 a doteraz vydala 26 štúdioviek, 17 kompilácií a sedem živých nahrávok, pričom spieva v angličtine aj francúzštine. Jej zatiaľ posledným albumom je Encore un soir, ktorý vydala v auguste 2016.

Na konte má hity ako My Heart Will Go On, The Power Of Love, Because You Loved Me, All By Myself, I’m Your Angel či A New Day Has Come. Získala viac ako dve stovky cien, vrátane piatich Grammy. Vlani jej udelili Billboard Icon Award za celoživotné dielo.

 

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Céline Dion, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk – Céline Dion zverejnila pieseň How Does a Moment Last Forever © SITA Všetky práva vyhradené.

13. marca 2017

Odporúčané články