Cibulková postúpila do osemfinále, bude čeliť Azarenkovej

S favoritkou turnaja WTA má tunajšia šampiónka z roku 2014 síce negatívnu bilanciu 3:7, ale ťahá s ňou povzbudzivú šnúru troch úspechov.
ACAPULCO 24. februára (WEbNoviny.sk) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková nedala nijakú šancu Španielke Lourdes Domínguezovej-Linovej v prvom kole dvojhry na turnaji WTA International v mexickom Acapulcu, zdolala ju bez straty gemu 6:0, 6:0. Dvojitého „kanára“ vybavila za 53 minút a potvrdila, že proti tejto súperke to vie – na vzájomné stretnutia na okruhu vedie už 4:0.

Dvadsaťšesťročná Bratislavčanka nepustila 34-ročnú veteránku ani k jedinému brejkbalu a poľahky postúpila do osemfinále, kde bude v stredu čeliť Bieloruske Viktorii Azarenkovej nasadenej ako prvej. S favoritkou podujatia má tunajšia šampiónka z roku 2014 síce negatívnu bilanciu 3:7, ale ťahá s ňou povzbudzivú šnúru troch úspechov. Naposledy ju zdolala vlani v osemfinále grandslamového Australian Open v kvalitnom súboji 6:2, 3:6, 6:3.

Výsledok stretnutia 1. kola dvojhry na turnaji WTA International Abierto Mexicano Telcel presentado pod HSBC v mexickom Acapulcu

Dvojhra – 1. kolo:
Dominika Cibulková (SR) – Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:0, 6:0 za 53 minút

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

24. februára 2016

Odporúčané články