Cibulková pre doping naložila Šarapovovej, vôbec ju neľutuje

Maria Šarapovová na okruhu WTA Dominike Cibulkovej nechýba, podľa nej je to absolútne nesympatický človek, arogantná, namyslená a chladná osoba.BRATISLAVA 4. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenskú tenistku Dominiku Cibulková prekvapila prevaha diplomatických reakcií po prepuknutí dopingovej kauzy Rusky Marie Šarapovovej, keďže všetci si vraj v skutočnosti myslia niečo úplne iné.

„Ja som sa k tomu nevyjadrovala, lebo nechcem byť jediná, ktorá otvorene povie svoj názor na tento prípad. Poviem len toľko, že Šarapovovej mi vôbec nie je ľúto a na okruhu mi nechýba. Ona je absolútne nesympatický človek. Arogantná, namyslená a chladná osoba. Keď vedľa nej sedím v šatni, ani sa len nepozdraví,“ vyhlásila Cibulková pre denník Šport.

Magdaléna Rybáriková má o čosi miernejší pohľad, pre rovnaký zdroj k identickej téme uviedla: „V živote som nevidela, aby sa rozprávala s nejakou hráčkou alebo niektorú z nás čo i len pozdravila. Drží si neuveriteľný odstup a po turnajoch chodí ako taký duch. Osobne ju však nepoznám, a preto si netrúfam posúdiť jej ľudské vlastnosti. Niektorí ju hneď odsúdili, hoci nepoznáme úplné detaily. Bez ohľadu na to, či jej tá látka pomáhala, je pravda, že dlhé roky bola povolená. Nikdy by som nepovedala, že taká obrovská profesionálka spraví takúto amatérsku chybu a neustriehne, že meldónium pribudlo na zoznam zakázaných.“

Dvadsaťosemročná držiteľka kariérneho Grand Slamu Šarapovová 7. marca na tlačovej besede v Los Angeles oznámila, že počas januárových melbournských Australian Open mala pozitívny nález. Meldónium pribudlo na zoznam zakázaných látok Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) s platnosťou od 1. januára 2016 a Šarapovová uviedla, že z nedbanlivosti nezaregistrovala túto zmenu.

Odporúčame:

Šarapovová neprešla dopingovou skúškou v Melbourne

Hon na čarodejnicu. Nepodvázala by, tvrdí exkouč Šarapovovej

Maria Šarapovová prišla pre doping o kľúčového sponzora

Serena Williamsová ocenila statočnosť Marie Šarapovovej

Nadal naložil Šarapovovej, za doping musíš pykať

Murrayho nešokoval Šarapovovej doping a mali by ju potrestať

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. apríla 2016

Odporúčané články