Dinamo Moskva vyrovnal stav série s CSKA, Petrohrad druhýkrát za sebou triumfoval v play-off KHL

MOSKVA 15. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili nad hráčmi CSKA Moskva 1:0 po predĺžení v piatkovom druhom stretnutí semifinále Západnej konferencie a vyrovnali stav série hranej na štyri víťazstvá na 1:1. Jediný gól zápasu strelil v 61. min Vladimir Briukvin.

SKA Petrohrad vedie nad Lokomotivom Jaroslavľ už 2:0 na zápasy, v piatok triumfovali Petrohradčania suverénne 6:1.

Kontinentálna hokejová liga (KHL)

play-off – druhé stretnutia semifinále Západnej konferencie

CSKA Moskva – Dinamo Moskva 0:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 – 0:1) – stav série: 1:1
Gól: 61. Briukvin

SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavľ 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) – stav série: 2:0
Góly: 14. Maľcev, 27. Gusev, 32. Byvaľcev, 33. Koskiranta, 43. Daciuk, 45. Tichonov – 16. Kajumov

Viac k témam: CSKA Moskva, Dinamo Moskva, KHL, KHL Kontinentálna hokejová liga, Lokomotiv Jaroslavľ, SKA Petrohrad
Zdroj: Webnoviny.sk – Dinamo Moskva vyrovnal stav série s CSKA, Petrohrad druhýkrát za sebou triumfoval v play-off KHL © SITA Všetky práva vyhradené.