Dopravné nehody v Trnavskom kraji neprežil dvaja ľudia

K prvej nehode došlo v okrese Galanta , k druhej v okrese Senica. BRATISLAVA/TRNAVA 17. júla (WebNoviny.sk) – Dva ľudské životy si vyžiadali dopravné nehody, ktoré sa stali v nedeľu v ranných hodinách v Trnavskom kraji. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, k prvej nehode došlo v okrese Galanta krátko po 4:00 neďaleko obce Matúškovo.

„Pravdepodobne po zrážke s autom zraneniam na mieste podľahol 50-ročný chodec z Matúškova. Za akých okolností sa muž na vozovke nachádzal, ako aj to, či mohlo dôjsť k úmrtiu po nehode, polícia zisťuje,“ uviedla Linkešová. Presné príčiny smrti muža stanoví až nariadená pitva. Prípadní svedkovia nehody sa polícii môžu prihlásiť na číslo 158.

K tragickej nehode došlo aj v okrese Senica. „V Kútoch na ulici Brnenská narazilo auto Renault Scénic do stĺpa verejného osvetlenia. Pri nehode sa zranili dvaja muži vo veku 23 rokov, 24-ročný muž zraneniam na mieste podľahol,“ povedala Linkešová.

Po nehode zistili policajti u oboch zranených mužov alkohol, jednému namerali 1,77 promile a druhému 0,54 promile. Policajti v týchto chvíľach zisťujú, kto z trojice mladých mužov sedel v čase nehody za volantom, ako aj presné príčiny nehody.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

17. júla 2016

Odporúčané články