Ďurica má pokračovať v Trabzonspore, prestup je otázkou času

Skúsený stopér naposledy pôsobil v Lokomotive Moskve, pred majstrovstvami Európy mu vypršal klubový kontrakt.

TRABZON 20. júla (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový reprezentant a účastník nedávnych ME vo Francúzsku Ján Ďurica bude zrejme pokračovať vo svojej kariére v tureckom klube Trabzonspor.

Referuje o tom viacero portálov z „krajiny polmesiaca“ vrátane sozcu.com.tr a haber7.com, ktorý dodáva, že presun 34-ročného stopéra do kádra Trabzonsporu je už len otázkou času. Podľa spomenutých zdrojov je pre vedenie Trabzonsporu prioritou zohnať skúseného hráča do zadných radov, toto miesto má zaujať práve bývalý hráč Dunajskej Stredy, Petržalky, Saturnu Moskovská oblasť a Hannoveru. Údajne už prebehli aj rokovania s hráčovým agentom.

Trabzonspor sa počas letného prestupového obdobia intenzívne zaujímal aj o iného reprezentanta SR Matúša Bera, ktorý je hráčom AS Trenčín. Ján Ďurica by sa mohol stať pred novou sezónou tretím zverencom trénera slovenského národného mužstva Jána Kozáka na súpiskách tureckých prvoligových klubov – do Fenerbahce Istanbul zamieril ku krídelníkovi Miroslavovi Stochovi obranca Martin Škrtel.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

20. júla 2016

Odporúčané články