Fico sa vyjadril k Lajčákovi a nazval ho „kvalitným diplomatom“, reagoval aj na otázku o svojom zdraví

394461_3j2a7707 676x451.jpg

BRATISLAVA 27. novembra (WebNoviny.sk) – Predsedovi Smeru-SD Robertovi Ficovi záleží na tom, aby „kvalitný diplomat“ Miroslav Lajčák ostal ministrom.

Fico tak v utorok reagoval na to, či Lajčák pre nezhody o migračnom kompakte z dielne OSN odstúpi a v tom prípade, či by ho nahradil on sám. Expremiér zároveň odmietol odpovedať na otázky o svojom zdraví.

Aktuality.sk v utorok totiž informovali, že Fico údajne navštívil Kramáre pre problémy so srdcom a pripomenuli, že pred dvomi rokmi, krátko po voľbách, Fica operovali a podľa medializovaných informácií mu urobili trojitý bypass.

„Keby ste sa úprimne zaujímali o moje zdravie, tak by som vám odpovedal. Vy sa však o to zaujímate kvôli bulváru,“ zareagoval v utorok Fico na tieto informácie.

 

Viac k témam: minister zahraničia, Ministerstvo zahraničia, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Miroslav Lajčák, pakt o migrácii, Robert Fico
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico sa vyjadril k Lajčákovi a nazval ho „kvalitným diplomatom“, reagoval aj na otázku o svojom zdraví © SITA Všetky práva vyhradené.

27. novembra 2018

Odporúčané články