Fico v reakcii na ďalší protikorupčný pochod ponúka študentom školenie na protikorupčnej akadémii

353311_img_5726 640x420.jpg

BRATISLAVA 25. septembra (WebNoviny.sk) – Predseda vlády SR Robert Fico víta záujem mladých ľudí o veci verejné a je pripravený vytvárať im vhodné podmienky na prehlbovanie tohto záujmu. Uvádza to v tlačovej správe, ktorú agentúre SITA poskytol tlačový odbor Úradu vlády SR.

Odporúčame:
Fico navštívil Medzinárodnú protikorupčnú akadémiu v rakúskom Laxenburgu

Po dohode s vedením Medzinárodnej protikorupčnej akadémie so sídlom v Rakúsku ponúka mimovládnym organizáciám možnosť vybrať dvoch absolventov vysokých škôl zaoberajúcich sa problematikou transparentnosti verejného života, aby absolvovali plnohodnotné bezplatné dvojročné postgraduálne štúdium na tejto akadémii so zameraním na prevenciu korupcie.

Odporúčame:
V Bratislave sa koná 3. protikorupčný pochod, študenti žiadajú aj odstúpenie Kaliňáka

Premiér je rovnako pripravený vytvoriť podmienky na krátke školenie na uvedenej akadémii pre skupinu 15 – 20 stredoškolákov a vysokoškolákov, ktoré by sa mohlo uskutočniť už v novembri. Toto školenie by študentom mohlo vytvoriť obraz o medzinárodných aspektoch boja proti korupcii. Na tento účel osloví Úrad vlády SR stredné a vysoké školy.

 

 

Viac k témam: korupcia, Medzinárodná protikorupčná akadémia, protikorupčný pochod v Bratislave, Robert Fico
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico v reakcii na ďalší protikorupčný pochod ponúka študentom školenie na protikorupčnej akadémii © SITA Všetky práva vyhradené.

25. septembra 2017

Odporúčané články