Foto: Na cestách za Stakčínom zmizli dopravné značky, zlodeji sa ulakomili aj na motorové píly

394467_znacky 2 676x453.jpg

BRATISLAVA/PREŠOV 27. novembra (WebNoviny.sk) – Desať dopravných značiek zmizlo z cesty za Stakčínom pri vodnej nádrži Starina v okrese Snina. Značky na gumových podstavcoch boli umiestnené na obidvoch stranách.

Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, v smere z obce Príslop na obec Stakčín boli odcudzené značky najvyššia povolená rýchlosť 70, práca na ceste, najvyššia povolená rýchlosť 50, zákaz predchádzania, najvyššia povolená rýchlosť 30, zúžená vozovka a koniec všetkých zákazov.

V opačnom smere t.j. z obce Stakčín na obec Príslop to boli značky najvyššia povolená rýchlosť 50, zákaz predchádzania a koniec všetkým obmedzeniam. Škody sú minimálne 540 eur. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia a krádež.

Na motorové píly sa zase ulakomil zlodej, ktorý sa vlámal do dielne pri rodinnom dome v Nižnom Slavkove v okrese Sabinov. Páchateľ ukradol tri motorové píly a majiteľovi spôsobil škodu tisíc eur. V tomto prípade je začaté trestné stíhanie pre zločin krádeže a porušovanie domovej slobody.

Viac k témam: dopravné značky, krádež, Sabinov, trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Na cestách za Stakčínom zmizli dopravné značky, zlodeji sa ulakomili aj na motorové píly © SITA Všetky práva vyhradené.

27. novembra 2018

Odporúčané články