Gwen Stefani sa vrátila k pôvodnému priezvisku

Štyridsaťšesťročná interpretka tak spravila po rozvode s anglickým hudobníkom Gavinom Rossdaleom.

BRATISLAVA 7. júla (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Gwen Stefani si dala oficiálne vymazať druhú časť priezviska, ktorú mala po bývalom manželovi Gavinovi Rossdaleovi. Štyridsaťšesťročnú interpretku a lídra anglickej kapely Bush rozviedli tento rok v apríli po tom, ako si sudca preštudoval podmienky rozvodu, na ktorých sa hudobníci dohodli ešte vlani v októbri.

Speváčka skupiny No Doubt a 50-ročný Rossdale sa zoznámili v roku 1995 počas spoločného turné ich kapiel. Zosobášili sa o sedem rokov neskôr. Z ich vzťahu pochádzajú traja synovia – desaťročný Kingston James McGregor, sedemročný Zuma Nesta Rock a dvojročný Apollo Bowie Flynn. Stefani podala žiadosť o rozvod vlani začiatkom augusta, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. S Rossdaleom sa dohodla na striedavej starostlivosti o deti s tým, že ani jeden z nich nebude platiť žiadne alimenty. Rodáčka z kalifornského mesta Fullerton v súčasnosti tvorí pár s country hudobníkom Blakeom Sheltonom, s ktorým sa dala dokopy počas rozvodového konania.

Gwen Renée Stefani pôsobí od roku 1986 v spomínanej skupine No Doubt. S formáciou vydala albumy No Doubt (1992), The Beacon Street Collection (1995), Tragic Kingdom (1995), Return Of Saturn (2000), Rock Steady (2001) a Push And Shove (2012). Na konte má tiež sólové nahrávky Love. Angel. Music. Baby. (2004), The Sweet Escape (2006) a This Is What The Truth Feels Like (2016). Ako herečka sa predstavila v komédii Zoolander (2001) či životopisnej dráme Letec (2004).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

7. júla 2016

Odporúčané články