Harlem Globetrotters pridali ďalšiu show v Bratislave

Fanúšikov športu čaká naozajstná lahôdka v podobe zastávok v dvoch slovenských mestách v rámci celosvetového turné basketbalových mágov Harlem Globetrotters.BRATISLAVA 8. apríla (WebNoviny.sk) – Turné Harlem Globetrotters sa koná na počesť 90-teho výročia založenia obľúbeného zoskupenia, ktoré prináša zmes zábavy, akrobacie, ale hlavne dokonalej estetiky basketbalu.

Odporúčame:

Harlem Globetrotters opäť predvedú svoju šou na Slovensku

V tíme, ktorý za svoj hlavný stan považuje štvrť Harlem na newyorskom Manhattane, sa okrem množstva klasických exhibičných hráčov predstavili aj legendy súťažného basketbalu, ako napríklad Wilt Chamberlain (autor
neprekonaného rekordu 100 bodov a 55 doskokov v zápase NBA), Connie Hawkins, či Nat Clifton.

Okrem nich patria k organizácii Harlemu aj mená ako Kareem Abdul Jabbar (ktorý viedol svoj all stars team súperov na exhibícii vo Viedni v roku 1995), Erwin „Magic” Johnson, či Pat Ewing Jr.. Do širšieho rostra tohto teamu, ktorý vyhral vo viac než 22 000 zápasoch sa však nachádzajú aj kurióznejšie mená ako Lionel Messi, či Pápež František.

Basketbaloví kúzelníci sa v košickej Steel Arene predstavia 1. júna a o dva dni neskôr predvedú svoju šou v bratislavskej Hant Arene, kde dokonca zabavia publikom dvakrát – pôvodný termín o 19:00 doplnilo aj vystúpenie o 16:00. Portál WebNoviny informovala v tlačovej správe Agentúra Rudolfa Hégera.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. apríla 2016

Odporúčané články