Hudáček je najproduktívnejší legionár v Česku, medzi najlepších patria aj Konrád a Paulovič

394564_libor hudacek branislav konrad matej paulovic.jpg

PRAHA 28. novembra (WebNoviny.sk) – Špecializovaný portál hokej.cz zaradil brankára Branislava Konráda a útočníkov Libora Hudáčka s Matejom Paulovičom medzi najlepších legionárov doterajšieho priebehu najvyššej českej hokejovej súťaže v sezóne 2018/2019.

Spolu s nimi elitnú formáciu hráčov zo zahraničia tvoria aj americký útočník Peter Mueller (Brno), kanadský obranca Jeremie Blain (Sparta Praha) a lotyšský bek Ralfs Freibergs (Zlín).

Dvadsaťosemročný Libor Hudáček je členom elitnej formácie Liberca po boku Mareka Kvapila a Radana Lenca. Rodák z Levoče v 22 dueloch nazbieral 20 kanadských bodov za 9 gólov a 11 asistencií.

O päť rokov mladší Paulovič v Hradci Králové síce získal zatiaľ iba 10 bodov (5+5), no podľa hokej.cz predvádza zaujímavé všestranné výkony, je platný v ofenzíve aj defenzíve. Brankár Konrád je medzi legionármi lídrom v úspešnosti zásahov (92,03 percenta) a je istotou Olomouca v bránkovisku.

Viac k témam: Branislav Konrád, česká Tipsport extraliga, Libor Hudáček, Matej Paulovič
Zdroj: Webnoviny.sk – Hudáček je najproduktívnejší legionár v Česku, medzi najlepších patria aj Konrád a Paulovič © SITA Všetky práva vyhradené.

28. novembra 2018

Odporúčané články