Katy Perry zverejnila videoklip k singlu Rise

Skladba tiež poslúži televízii NBC, ktorá ju použije počas vysielania prenosov z olympijských hier v Riu de Janeiro.BRATISLAVA 5. augusta (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Katy Perry predstavila prostredníctvom služby YouTube videoklip k singlu Rise. V novinke, ktorú režíroval Paul Gore, sa 31-ročná interpretka aj napriek prekážkam a nepriaznivému počasiu snaží zoskočiť padákom, čo sa jej ku koncu videa napokon podarí.

Motivačnú pieseň, na ktorej rodáčka z kalifornskej Santa Barbary spolupracovala s Maxom Martinom, Savanom Kotechom a Alim Payamim, použije produkčný tím NBC Olympics v rámci vysielania prenosov z letných olympijských hier v Riu de Janeiro, ktoré sa začnú už v noci z piatka na sobotu otváracím ceremoniálom.

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala albumom Katy Hudson (2001), no známou sa stala až vďaka piesni I Kissed A Girl zo štúdiovky One Of The Boys (2008). Nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Je tiež príležitostná herečka. Prepožičala napríklad hlas Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). Predstavila sa aj v dokumentoch Katy Perry: Part of Me (2012), Katy Perry: The Prismatic World Tour (2015) či v komédii Zoolander No. 2 (2016).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. augusta 2016

Odporúčané články