Kližan prehral v 1. kole štvorhry na turnaji v Indian Wells

V rozhodujúcom zápasovom tajbrejku viedol Martin Kližan s filipínskym partnerom 9:7, nevyužili však dva mečbaly.INDIAN WELLS 13. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský tenista Martin Kližan a Treat Huey z Filipín ako nenasadení prehrali za 100 minút tesne 4:6, 7:6 (5), 9:11 (zápasový tajbrejk) so štvorkami „pavúka“, britsko-brazílskym tandemom Jamie Murray, Bruno Soares v sobotňajšom 1. kole štvorhry na turnaji ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open v americkom Indian Wells v Kalifornii (dotácia 7 037 595 USD, tvrdý povrch Plexipave).

V rozhodujúcom zápasovom tajbrejku viedol Kližan s filipínskym partnerom 9:7, nevyužili však dva mečbaly: favorizované duo napokon doviedlo stretnutie do víťazného konca a k postupu do osemfinále.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open v americkom Indian Wells v Kalifornii (dotácia 7 037 595 USD, tvrdý povrch Plexipave):

Štvorhra – 1. kolo:

Jamie Murray, Bruno Soares (V. Brit./Braz.-4) – Treat Huey, Martin Kližan (Fil./SR) 6:4, 6:7 (5), 11:9 (zápasový tajbrejk) za 100 minút

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.