Kontrakt s Manchestrom United nemám, tvrdí Mourinho

Päťdesiattriročný Portugalčan je už dlhšie obdobie hlavným adeptom na rozkývanú stoličku pod Louisom van Gaalom.BRATISLAVA 10. apríla (WebNoviny.sk) – Tréner José Mourinho podľa svojich slov nepodpísal s vedením anglického futbalového klubu Manchester United kontrakt pre novú sezónu. Päťdesiattriročný Portugalčan je už dlhšie obdobie hlavným adeptom na rozkývanú stoličku pod Louisom van Gaalom a už sa aj objavili informácie, že sa dohodol na predbežnej zmluve.

Odporúčame:

Kouč Mourinho nepovedie futbalovú reprezentáciu Sýrie

„Van Gaal je môj priateľ, pracoval som s ním niekoľko rokov. Vždy ma spájajú s pôsobením v rôznych kluboch. V lete budem mať prácu, ale v tomto momente vám môžem sľúbiť, že nemám kontrakt s nikým,“ povedal Mourinho pre Sky Sports.

„The Special One“ naposledy viedol mužstvo úradujúceho anglického šampióna FC Chelsea. Vo funkcii skončil v decembri minulého roka, odvtedy je bez práce. Jeho meno sa v súvislosti s Manchestrom United spája už niekoľko týždňov. O Mourinha prejavila záujem aj Sýria, aby viedol reprezentáciu mužov. Portugalčan však odmietol.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

10. apríla 2016

Odporúčané články