Mama s dcérou si na žrebe zotreli 100 000 eur!

BRATISLAVA 18. decembra (WBN/PR) – Keď dvojica Košičaniek navštívila miestnu pobočku Niké, mala jasný cieľ. Tento deň nebude pre nich obyčajný. Ich intuícia sa naplnila do bodky. Spoločne si vybrali žreb RUBÍNOVÁ 7, na ktorom našli fantastických 100 000 eur!

Vianočný príbeh dvoch žien je o to krajší, že ide o mamu s dcérou. „Tie pocity sú neopísateľné. So svojou rodinkou som v posledných mesiacoch bola len málo. A teraz si s dcérou kúpime žreb a vyhráme takúto sumu,“ žasla staršia z výherkýň. Z bohatej ponuky žrebov ju upútal práve červený s číslom sedem: „Sedmička ma sprevádza počas posledných rokov. Napríklad budík mi každé ráno zvoní o 7:17.“

Rodinnú spoluprácu dotiahla do dokonalosti dcéra, ktorá sa podujala žreb zotrieť: „Mama, je tam stotisíc!“ – zneli jej prvé šťastné slová. Krásnu výhru si samozrejme podelia na polovicu. Mladšia z nich investuje do bývania, staršia chce pomôcť svojej vážne chorej mame a splniť si sen o vybudovaní vlastného hotela. Každopádne sa môžu tešiť na skutočne štedré sviatky.

Vianoce sú tu už o pár dní a vy stále neviete, akým darčekom potešiť svojich blízkych? Vezmite si príklad z rodinného šťastia mamy a dcéry z Košíc. Podarujte niektorý zo žrebov Niké, ktoré ukrývajú státisíce eur v okamžitých výhrach!

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

18. decembra 2015

Odporúčané články