Matthews je pripravený na návrat do kolotoča NHL, konečné slovo ale budú mať lekári

394632_auston matthews 676x498.jpg

TORONTO 28. novembra (WebNoviny.sk) – Americký útočník Auston Matthews (21) je pripravený na návrat do zápasového diania v zámorskej hokejovej NHL. Mladý center Toronta Maple Leafs sa zranil ešte koncom októbra v súboji s Winnipegom Jets a pre problémy s ramenom mesiac pauzoval.

Podľa vlastných slov je rodák z kalifornského mesta San Ramon zdravotne v poriadku, štart v stredajšom dueli proti San Jose Sharks mu však ešte musia odobriť lekári. Informáciu priniesol oficiálny web NHL.

„Cítim sa byť pripravený, ale potrebujem sa porozprávať s lekármi. Myslím si, že môj návrat bude v poriadku. Počas uplynulých týždňov som veľa korčuľoval a už sa teším na to, keď tašku s korčuľami odhodím a budem hrať hokej,“ povedal šikovný stredný útočník, ktorého zastihol úvod sezóny vo výbornej forme.

V jedenástich štartoch strelil desať gólov a na ďalších šesť prihral. Napriek zraneniu je preto stále piatym najproduktívnejším mužom Toronta.

Viac k témam: Auston Matthews, NHL, Toronto Maple Leafs
Zdroj: Webnoviny.sk – Matthews je pripravený na návrat do kolotoča NHL, konečné slovo ale budú mať lekári © SITA Všetky práva vyhradené.

28. novembra 2018

Odporúčané články