Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur

400490_lesenie 676x431.jpg

26.1.2021 (Webnoviny.sk) – Rekonštrukciu a modernizáciu budovy okresného riaditeľstva policajného zboru v Revúcej pripravilo Ministerstvo vnútra SR (MV SR).

Vyplýva to z podkladov zverejnenej výzvy na predkladanie ponúk vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorých je uvedená predpokladaná hodnota tohto projektu vo výške 704 784,16 eur bez DPH. Financovanie chce MV SR zabezpečiť z eurofondov.

Predmetom stavebných prác je podľa súťažných podkladov realizovanie opatrení na zlepšenie tepelno-technických vlastností budovy pre zníženie jej energetickej náročnosti.

V prácach je zahrnuté zateplenie obvodového plášťa, výmena otvorových konštrukcií, zateplenie strechy, komplexná rekonštrukcia vykurovacieho systému, komplexná výmena elektroinštalačných rozvodov a výmena svetelných zdrojov. Súčasťou prác je aj vybudovanie bezbariérového vstupu, ktorý bude zabezpečený prenosným schodolezom a tiež osvetlenie dvora.

Záujemcovia o realizáciu môžu svoje ponuky posielať do stredy 10. februára, pričom bude od nich požadovaná zábezpeka vo výške 21-tisíc eur. Jediným kritériom pre vyhodnotenie ponúk je cena.

Viac k témam: modernizácia, rekonštrukcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur © SITA Všetky práva vyhradené.

26. januára 2021

Odporúčané články