Modelka Kukučová už pozná trest za vraždu milionára Busha

Modelka Mária Kukučová dostala 15,5 roka väzenia za vraždu svojho bývalého priateľa, britského milionára Andrewa Busha.MADRID 31. mája (WebNoviny.sk) – Na 15,5 roka väzenia odsúdili v utorok v španielskom meste Málaga slovenskú občianku Máriu Kukučovú obvinenú z vraždy svojho bývalého priateľa, britského milionára Andrewa Busha, ktorú spáchala v roku 2014. Informovala o tom agentúra AP. Okrem toho je Kukučová povinná zaplatiť príbuzným obete sumu vo výške 200.000 eur a súdne trovy.

Andrew Bush (48) vlastnil a spravoval klenotníctvo v Británii, neskôr sa presťahoval do španielskej Marbelly, kde vlastnil vilu v hodnote tri milióny libier. S Kukučovou sa rozišiel približne mesiac pred osudným incidentom. Kukučová podľa svojich slov strávila vo vile sama dva dni a s Bushom sa tam stretla, keď sa vrátil aj so svojou novou ruskou priateľkou Mariou Korotajevovou.

Podnikateľ Korotajevovej povedal, aby ho počkala pred domom a s Kukučovou sa začal hádať. Slovenka uviedla, že vytiahol zbraň, ktorá potom pri ich následnom zápase vystrelila.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

31. mája 2016

Odporúčané články