Muž sa chcel obesiť pred ministerstvom, skončil v nemocnici

Muž sa snažil spáchať samovraždu na billboarde, ktorý bol polepený nezrozumiteľnými nápismi a nainštalovaný na múre oproti českému ministerstvu financií v Prahe. Praha 1. júna (WebNoviny.sk) – Pred budovou českého ministerstva financií na pražskej Letenskej ulici sa v utorok popoludní pokúsil obesiť muž. Záchranári ho previezli do nemocnice. Muž sa snažil spáchať samovraždu na billboarde, ktorý bol polepený nezrozumiteľnými nápismi a nainštalovaný na múre oproti ministerstvu financií. Informoval o tom spravodajský portál Novinky.cz.

Muža dali dolu z billboardu strážnici, ktorí sa na miesto ponáhľali z neďalekého stanoviska. Začali aj resuscitáciu, v ktorej po chvíli pokračovali záchranári. Muž je hospitalizovaný v nemocnici v pražskej štvrti Motol.

Billboard, na ktorom sa muž pokúsil obesiť, bol prelepený dvoma plátnami s týmto nápisom: „MF ČR falšuje… listiny justičnej mafie nie… tak kto?“ Nie je jasné, či nápis súvisí s pokusom o samovraždu, alebo ide len o náhodu. Polícia prípad vyšetruje, dodal portál Novinky.cz.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

1. júna 2016

Odporúčané články