Na Dunaji sa prevrátil kajak, ekonóm Filko je nezvestný

Martin Filko bol počas druhej Ficovej vlády hlavný ekonóm ministerstva financií a riaditeľ Inštitútu finančnej politiky. V rokoch 2008 až 2010 bol poradcom vtedajšieho ministra financií Jána Počiatka, neskôr bol aj poradcom premiérky Ivety Radičovej.BRATISLAVA 28. marca (WebNoviny.sk) – Pod bratislavským Prístavným mostom sa v pondelok prevrátil kajak s dvoma osobami. Jednému z nich sa podarilo zachrániť, po tom druhom už niekoľko hodín pátrajú záchranári. Prehľadávajú tok rieky až po Gabčíkovo, čo je asi 30-kilometrový úsek.

Podľa informácií portálu TV Markíza tvnoviny.sk má byť nezvestnou osobou známy slovenský ekonóm, riaditeľ Inštitútu finančnej politiky Martin Filko.

Filko bol počas druhej Ficovej vlády hlavný ekonóm ministerstva financií a riaditeľ Inštitútu finančnej politiky. V rokoch 2008 až 2010 bol poradcom vtedajšieho ministra financií Jána Počiatka, neskôr bol aj poradcom premiérky Ivety Radičovej a jeho meno sa po voľbách spájalo aj s ministerskou stoličkou v zdravotníctve, dodal portál tvnoviny.sk.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

28. marca 2016

Odporúčané články