Nikto z vlády a ani prezident si nepripomenul siedme výročie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, upozornil Šipoš

528448_6519892356790541396207 676x451.jpg

23.2.2025 (SITA.sk) – Siedme výročie zavraždenia novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej si nepripomenul žiaden predstaviteľ vlády ani prezident Peter Pellegrini. Poukázal na to opozičný poslanec Michal Šipoš (hnutie Slovensko).

„Tým pádom sa len priznali k tomu, že vytvorili systém, ktorý zabil tohto novinára zo svojou snúbenicou,“ skonštatoval Šipoš.

Zároveň v súvislosti s uplynulým výročím vraždy novinára vyzval všetky demokratické opozičné strany, aby sa zjednotili a spolupracovali. „Aby sme túto neschopnú a babrácku vládu či najskôr vymenili,“ dodal Šipoš.

Investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zastrelili 21. februára 2018 v ich dome v obci Veľká Mača v okrese Galanta.

Viac k témam: Vražda Jána Kuciaka
Zdroj: SITA.sk – Nikto z vlády a ani prezident si nepripomenul siedme výročie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, upozornil Šipoš © SITA Všetky práva vyhradené.

23. februára 2025

Odporúčané články