O Škrtela majú záujem okrem Besiktasu aj ďalšie kluby

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel je na odchode z FC Liverpool.LIVERPOOL 1. júna (WebNoviny.sk) – O služby kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie a stopéra FC Liverpool Martina Škrtela prejavili podľa britských médií záujem FC Middlesbrough a účastník čínskej najvyššej súťaže Šanghaj SIPG.

Britský The Sun informuje, že 31-ročného obrancu si vyhliadol niekdajší tréner anglickej reprezentácie a súčasný kormidelník Šanghaja Sven-Göran Eriksson. Peniaze by v prípade transferu neboli prekážkou, Číňania bez problémov splnia požiadavku „The Reds“ vo výške 6 miliónov libier (7,8 milióna eur), referuje spomenutý zdroj.

Nováčik anglickej Premier League 2016/2017 FC Middlesbrough zase podľa The Sun hľadá do zostavy skúseného obrancu, ktorý by mužstvu pomohol pri návrate medzi tamojšiu elitu. V prospech „Boro“ môže hrať do kariet, ak by Škrtel nechcel opustiť Britské ostrovy. V ostatnom období sa v súvislosti s bývalým hráčom Zenitu Petrohrad skloňuje najmä interes úradujúceho tureckého šampióna Besiktas Istanbul.

Rodák z Handlovej Škrtel po vystrábení sa z dlhodobého zranenia nedostal v zostávajúcej časti sezóny od trénera LFC Jürgena Kloppa dostatok príležitostí, nemecký kouč uprednostnil trio Dejan Lovren, Mamadou Sakho, Kolo Touré. Škrtel, ktorý je členom kádra Liverpoolu už osem rokov, nechýba v nominácii trénera SR Jána Kozáka na majstrovstvá Európy vo Francúzsku (10. júna – 10. júla).

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

1. júna 2016

Odporúčané články