O útočníka „belasých“ Šporara je v zahraničí záujem, mohol by sa stať spoluhráčom Kucku

383478_img_7561 676x451.jpg

BRATISLAVA 29. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalový útočník ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar je údajne v hľadáčiku viacerých európskych klubov. O najlepšieho strelca aktuálneho ročníka Fortuna ligy prejavil záujem i turecký Trabzonspor, v ktorom pôsobí aj slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Účastník Süper Lig chce v zime nájsť náhradu za Buraka Yilmaza, v súvislosti s ktorým sa spomína aj možný odchod do zámorskej MLS. Práve Slovinec Šporar by mohol zastúpiť jeho úlohy. Informáciu priniesol slovinský portál ekipa.svet24.si.

„Evidujeme veľký záujem zahraničných klubov o Andraža Šporara, Mohu či ďalších našich kľúčových hráčov. So všetkými z nich vrátane Andraža Šporara však máme uzavreté dlhodobé kontrakty a nie sme pod žiadnym tlakom, aby sme niekoho z nich predávali. Našim zámerom je, aby mužstvo zostalo pokope, a preto vyvinieme maximálne úsilie, aby sme v zimnom prestupovom období udržali v tíme našich najdôležitejších hráčov,“ cituje vyjadrenie bratislavského Slovana portál profutbal.sk.

Dvadsaťštyriročný Slovinec doposiaľ nastrieľal 13 gólov v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži a vedie poradie najlepších strelcov Fortuna ligy 2018/2019. Do víkendového ostatného vystúpenia „belasých“ proti Ružomberku (1:1) v rámci 16. kola nezasiahol.

Viac k témam: Andraž Šporar, Fortuna liga, ŠK Slovan Bratislava, Trabzonspor
Zdroj: Webnoviny.sk – O útočníka „belasých“ Šporara je v zahraničí záujem, mohol by sa stať spoluhráčom Kucku © SITA Všetky práva vyhradené.

29. novembra 2018

Odporúčané články