Odvolávanie bolo pre Mikulca náročné, ale podľa Grendela dostal Fico opäť nakladačku (video)

464637_fc8a6893 676x451.jpg

16.6.2021 (Webnoviny.sk) – Koaliční poslanci parlamentu vyslovili ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi (OĽaNO) silnú podporu. Po stredajšom hlasovaní v parlamente k vysloveniu nedôvery ministrovi vnútra to povedal premiér Eduard Heger (OĽaNO). Zároveň sa poďakoval všetkým koaličným poslancom, ktorí hlasovali proti vysloveniu nedôvery Mikulcovi.

Minister vnútra v reakcii na to uviedol, že tieto dva dni boli pre neho náročné. „Poslancom opozície, ktorí zvolali túto mimoriadnu schôdzu totiž nešlo o fakty. Rozhodnutie parlamentu je však pre mňa ďalším záväzkom k tomu, aby som svoju prácu naďalej vykonával s najlepším vedomím a svedomím,“ doplnil Mikulec.

„Vybavené. Parlament neodvolal Romana Mikulca. A Robert Fico dostal opäť nakladačku na schôdzi, ktorú sám vymyslel a zorganizoval,“ napísal na sociálnej sieti podpredseda Národnej rady SR Gábor Grendel (OĽaNO).

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: mimoriadna schôdza parlamentu, minister vnútra SR, podpredseda Národnej rady SR (NR SR), predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Odvolávanie bolo pre Mikulca náročné, ale podľa Grendela dostal Fico opäť nakladačku (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júna 2021

Odporúčané články