OMV má pre vodičov na umývacích linkách prekvapenie

BRATISLAVA 4. marca (WBN/PR) – Udržiavať vozidlo v top kondícii treba nielen zvnútra, ale aj zvonka. Okrem kvalitného paliva pre motor si preto pozornosť zaslúži aj karoséria. V OMV ročne umyjeme viac ako 14 miliónov vozidiel, takže dobre vieme, ako by mala špičková starostlivosť vyzerať. Na slovenských čerpacích staniciach teraz prinášame vynovené umývacie linky so špičkovým a jedinečným programom „Sensation“ . Vodičov, ktorí navštívia umývacie linky počas marca, navyše čaká aj ďalšie prekvapenie.

„Čisté auto je zrkadlom pozorného majiteľa. Tak ako mnohí vodiči, aj my si potrpíme na kvalitu a preto sme na Slovensko priniesli najmodernejšiu technológiu starostlivosti o vozidlo,“ hovorí Ľubica Slabejová zo spoločnosti OMV Slovensko.

Novú umývaciu linku môžu vodiči vyskúšať už na 15 čerpacích staniciach OMV, pričom stále pribúdajú ďalšie. Ich zoznam možno nájsť na www.omv.sk.

Umývacie systémy SoftCare2 zaručujú perfektný výsledok a zároveň šetrné umývanie. Tajomstvo sa skrýva v druhom stupni predumytia, ktorým je vysokotlakové očistenie. Nečistoty na každom vozidle sú najskôr narušené aktívnou penou a následne zbavené hrubých nečistôt tlakom vody vyšším ako 100 bar.

Vyspelé technológie umožnili lepšie využitie vody. Nové čistiace linky jej tak spotrebujú omnoho menej, rovnako ako elektrickej energie. Sú tak ešte šetrnejšie k životnému prostrediu. V súlade s ekologickými požiadavkami sú aj všetky chemické prípravky, ktoré sa pri umývaní používajú.
Zákazníci umývacích liniek TopWash na čerpacích staniciach OMV majú teraz šancu posunúť starostlivosť o svoje vozidlo na vyššiu úroveň aj vďaka lesku TopWax, s ktorým bude Vaše auto najžiarivejšie na ceste. Každý, kto si počas marca zakúpi umývací program Top Wash Sensation, dostane darček.

K dokonalej starostlivosti – dvojnásobnému umytiu aktívnou penou, umytiu šampónom, umytiu kolies a diskov, umytiu podvozku, naneseniu prémiového vosku TOPWAX , masáži karosérie a dvojnásobnému sušeniu zadnej časti – získa od obsluhy čerpacej stanice aj sprej na disky 500ml s rozprašovačom v hodnote 3,99€.

Akcia platí od 1. do 31. marca 2016 alebo do vyčerpania zásob

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb – čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.
Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S predajmi v rámci skupiny 36 miliárd eur a 25 500 zamestnancami v roku 2014 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku a Rumunsku a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2014 bola približne 309-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku. V segmente rafinácie má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,8 milióna ton a ku koncu roka 2014 prevádzkovala približne 4100 čerpacích staníc v 11 krajinách. V roku 2014 dosiahol objem predaja plynu 123 TWh.

O VIVA

Od roku 1994 OMV, čerpacia stanica pre ľudí a autá, ponúka svojim zákazníkom viac než len palivo. Obchodné priestory, gastronómia a ďalšie služby sú na OMV neustále rozširované podľa želaní a požiadaviek zákazníkov. VIVA založila novú kultúru na čerpacích staniciach, ktorá robí z ich návštevy príjemný odpočinok od hektického každodenného života charakterizovaného dobrou atmosférou, špičkovým produktovým radom a personálom, ktorý je vždy pripravený pomôcť.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. marca 2016

Odporúčané články