President Trump je aj po kastrácii arogantný, ale pokojnejší

KAPSKÉ MESTO 10. marca (WebNoviny.sk) – President Trump si správaním vyslúžil kastráciu, predmetného juhoafrického dostihového koňa to pomerne skrotilo.

„Sústavne nahlas erdžal a nekoncentroval sa na tréningy. Bol extrémne tvrdohlavý. Vyskúšali sme aj tienidlá a vyväzovanie jazyka, ale zostával spurný a nezvládateľný, Po rozume mu behalo jediné: skočiť na každú kobylu. Nemali sme teda inú možnosť, než ho šmyknúť,“ vyhlásil kouč Justin Snaith z Philippi pri Kapskom Meste, citoval ho web Cape Times.

„Zjavne mal sám o sebe vysokú mienku a spôsoboval nám značnú frustráciu. Od zákroku je ako baránok a má džentlmenské maniere,“ nemenej potmehúdsky uviedol za rodinnú značku Jonathan Snaith podľa SportingPost.co.za. Racing Post pri preberaní témy skonštatoval, že President Trump síce zostal aj po odňatí mužnosti arogantný, ale ako valach už si počína pokojnejšie a darí sa mu skvele.

Ryšavý menovec americkej hlavy štátu stál na vlaňajšej aprílovej aukcii Emperors Palace Select Yearling Sales 200 000 randov, čo je približne 14 500 eur, zaplatil ich Etienne Braun. President Trump sa ešte neobjavil na dráhe. Justin Snaith je šampiónom v JAR, okrem iného dosiahol osem prvenstiev zverencov v jeden deň.

Breaking news ***President Trump GELDED*** pic.twitter.com/vHjEwPlqWU— Snaith Racing (@SnaithRacing) March 7, 2017

Viac k témam: dostihy, President Trump
Zdroj: Webnoviny.sk – President Trump je aj po kastrácii arogantný, ale pokojnejší © SITA Všetky práva vyhradené.

10. marca 2017

Odporúčané články