Pri havárii lietadla zahynul nemecký milionár Thomas Wagner

Internetové vydania denníka Bild i týždenníka Der Spiegel informovali, že jednou z obetí nešťastia bol šéf spoločnosti Unister Thomas Wagner.Ľubľana 14. júla (WebNoviny.sk) – Havária lietadla typu Piper 32 registrovaného v USA si vo štvrtok v Slovinsku vyžiadala štyri obete na životoch. Stroj smeroval z Benátok do Lipska, keď jeho pilot hlásil riadiacej veži problémy s námrazou.

O čosi neskôr sa lietadlo zrútilo do zalesnenej horskej oblasti pri Predmeji na východe Slovinska. Stroj po dopade zachvátili plamene. Informovali o tom slovinské i talianske médiá s odvolaním sa na policajné zdroje, ako aj tlačová agentúra DPA.

Odporúčame:

Starenka mala avantgardný obraz za krížovku, vzala naň pero

Hovorkyňa letiska v Lipsku potvrdila, že stroj tam mal naplánovaný prílet, o identite pasažierov však žiadne podrobnosti neuviedla. Slovinská polícia vo štvrtok večer v Novej Gorici potvrdila, že všetci zosnulí pochádzali z Nemecka. Podrobnosti o ich identite neuviedla až na vek pilota, ktorý mal 73 rokov, a jednej z obetí – 38 rokov.

Ako však zhodne informovali internetové vydania denníka Bild i týždenníka Der Spiegel, pri nešťastí zahynul 38-ročný nemecký milionár, internetový podnikateľ Thomas Wagner, ktorý bol šéfom spoločnosti Unister. Do jej portfólia patrí takmer 40 webových stránok vrátane dovolenkárskych portálov Ab-in-den-Urlaub.de a Fluege.de.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

14. júla 2016

Odporúčané články