Pripravte pre svoju polovičku večer plný lásky

BRATISLAVA 2. februára (WBN/PR) – Páni, máte už vymyslené, čím vo valentínsky deň potešíte svoju priateľku, snúbenicu, či manželku? Na svätého Valentína majú všetky ženy predsa len trošku väčšie očakávania. Ale nemajte obavy, poradíme vám ako na to.

Nemusí to byť práve drahý šperk, čo ženu poteší. Je to v skutočnosti oveľa jednoduchšie, než sa zdá. A okrem toho, tento rok je Valentín v nedeľu, budete mať celý deň len a len pre seba. Začnite raňajkami, nemusia byť rovno do postele, jednoducho ich pripravte. Naplánujte si spoločný deň tak, aby vám obom vyhovoval. Alebo buďte tajomní a prekvapte ju výberom vy sami.

Môžete preležať celý deň v posteli a pozrieť si všetky obľúbené filmy, na ktoré inokedy nemáte čas. Alebo choďte spolu do wellness. Ak ste športovo založení, tak neváhajte a bežte sa hýbať, napríklad na klzisko, zaručene sa dobre zabavíte. Nezabudnite, dnešný deň si máte spolu užiť, tak sa nikam neponáhľajte a robte iba to čo vám je príjemné.

Pozvite svoju partnerku večer von, vyberte dobrú reštauráciu alebo navarte vy. Ak nevaríte, jedlo si pokojne objednajte. Len vy dvaja, chutný pokrm a fľaša dobre vychladeného sektu.

Objímajte sa, veľa a všade. Mnohé štúdie potvrdzujú, že objímanie pôsobí na ľudské telo uvoľňujúco. Pri objímaní dochádza uvoľňovaniu hormónu oxytocín do krvného obehu. Často označovaný ako hormón lásky či šťastia, navodzuje príjemné pocity spojené s dôverou, vernosťou, môže dokonca pôsobiť aj ako afrodiziakum.

Keď už sme pri tom, čo by to bol za Valentín bez romantického zakončenia. Ak si chcete večer trošku okoreniť a navodiť erotickú náladu, skúste porozmýšľať nad afrodiziakom. Existuje mnoho možností, no sekt je priam ideálnou voľbou.

Otvorte si ho pri večeri, vo vani, alebo priamo v posteli. „Sekt je odjakživa považovaný za nápoj s povzbudzujúcimi účinkami na sexuálne túžby,“ hovorí odborník v oblasti somelierstva Juraj Kordiak zo spoločnosti Hubert J.E. a dodáva – „odbúrava stres a nervozitu a bublinky vzrušujúco šteklia na jazyku. Odporúčam otvoriť si fľašu dobre vychladeného sektu práve v tento výnimočný večer plný romantiky.“

Páni, nechajte sa inšpirovať, radí Juraj Kordiak, somelier zo spoločnosti Hubert J.E:

Lahodný sekt bez cukru Hubert Club Zero Dosage

Novinka Hubert Club Zero Dosage bez obsahu cukru dokonale osvieži a získa si vás chuťou zrelého exotického ovocia. Perfektne doplní hydinové alebo rybacie menu, či zeleninový šalát. Ak si vaša polovička stráži postavu, tento sekt je ten pravý.

Orientačná cena je 3,85 EUR.

Jedinečný Hubert Grand rosé

Tento obľúbený sekt Hubert Grand rosé vás uchváti svojou škoricovou vôňou a plnou zamatovou chuťou. Výborne sa hodí k ľahkým cestovinovým alebo mäsitým jedlám. Vášnivá ružová farba perfektne doplní váš valentínsky večer.

Orientačná cena: 4,93 EUR

Prémiový Hubert Cabernet Sauvignon blanc de noir

Ak si s vašou partnerkou potrpíte na eleganciu, určite zvoľte odrodový sekt Hubert Cabernet Sauvignon blanc de noir. Dokonalá svieža chuť, dlhotrvajúce perlenie a zlatistá farba uspokojí každého milovníka kvalitného sektu.

Orientačná cena: 6,66 EUR

Viac informácií nájdete na www.hubertsekt.sk a na www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. februára 2016

Odporúčané články