Rihanna zverejnila videoklip ku skladbe Goodnight Gotham

Krátky klip speváčka nakrúcala na parížskom námestí Trocadéro.BRATISLAVA 31. júla (WebNovny.sk) – Barbadoská speváčka Rihanna predstavila videoklip k piesni Goodnight Gotham, ktorá je jednou z bonusových skladieb jej aktuálneho albumu Anti (2016). Klip má dĺžku iba minútu a šesť sekúnd a 28-ročná interpretka ho nakrúcala na parížskom námestí Trocadéro.

Speváčka v klipe beží v ústrety davu fanúšikov, ktorí ju následne obklopia, zdvihnú do vzduchu a začnú sa s ňou fotiť. Na skladbe Goodnight Gotham sa autorsky podieľali aj Paul Epworth, Florence Welch a Christian Boggs.

Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa ako 16-ročná presťahovala z rodného Barbadosu do USA. Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími siedmimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten však po prvý raz dobyla až s albumom Unapologetic (2012). Tento úspech sa jej podarilo zopakovať aj s novinkou Anti (2016).

K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella (feat. Jay Z), Don’t Stop The Music, Take A Bow, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In The World), What’s My Name? (feat. Drake), S&M, Where Have You Been, Diamonds, Stay (feat. Mikky Ekko) a We Found Love (feat. Calvin Harris).

Je držiteľkou ôsmich cien Grammy, deviatich American Music Awards vrátane Icon Award, dvoch BRIT Awards a desiatok ďalších ocenení. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Bojová loď (2012), To je koniec! (2013) a Annie (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

31. júla 2016

Odporúčané články