Ryanair zatiaľ nebude lietať na bruselské letisko Zaventem

Spoločnosť Ryanair mala od 1. apríla spustiť pravidelnú linku z metropoly Slovenska na bruselské letisko Zaventem.BRATISLAVA 30. marca (WebNoviny.sk) – Všetky lety nízkonákladovej leteckej spoločnosti Ryanair smerujúce z alebo na hlavné bruselské letisko Zaventem budú do piatka 1. apríla, vrátane, prevádzkované vedľajším letiskom v Charleroi na juhu Belgicka. Informovala o tom írska letecká spoločnosť.

VŠETKO O TERORISTICKOM ÚTOKU V BRUSELI

Odporúčame aj:

Muž podozrivý z účasti na útokoch v Bruseli má alibi

Identifikovali všetky obete teroristických útokov v Bruseli

Rekonštrukcia bruselského letiska si vyžiada mesiace

Muž prežil útok na bruselskom letisku, zomrel v metre

Pasažieri, ktorí majú zarezervovaný let z Bruselu, by mali prísť na letisko Charleroi aspoň tri hodiny pred odletom a ponechať si viac času pre dodatočnú bezpečnostnú kontrolu, upozorňujú aerolínie.

Obrazom: Teroristický útok v Bruseli

Spoločnosť Ryanair mala od 1. apríla spustiť pravidelnú linku z metropoly Slovenska na bruselské letisko Zaventem. Letecké spojenie mala zabezpečovať šesťkrát týždenne okrem soboty vo večerných hodinách lietadlom Boeing 737-800. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje pravidelné letecké spojenie na vzdialenejšie letisko v Charleroi. Otvorenie leteckej linky priamo do Bruselu súvisí aj s predsedníctvom Slovenska v Rade Európskej únie v druhej polovici tohto roka.

Opatrenia leteckej spoločnosti súvisia s minulotýždňovými teroristickými útokmi na letisku Zaventem a v metre, pri ktorých zahynulo najmenej 30 ľudí.

Teror v Bruseli:

Online reportáž – 22. marec

Online reportáž – 23. marec

Online reportáž – 24. marec

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

30. marca 2016

Odporúčané články