Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre pripravuje vlastné vianočné mestečko

394746_stanok 676x448.jpg

NITRA 29. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenská poľnohospodárska univerzita (SPU) v Nitre spríjemní čas adventu viacerými podujatiami, na ktoré pozýva aj verejnosť. V Botanickej záhrade SPU otvorili výstavu Predvianočná nálada, ktorá je spojená s predajom originálnych vianočných dekorácií a potrvá do 13. decembra.

Študentská rada Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva (FZKI) SPU pozýva 5. decembra na podujatie s názvom FZKI punč. V priestoroch fakulty na Tulipánovej 7 budú od 10:00 prednášky absolventov a odborníkov z praxe a od 13:00 predajné stánky s handmade výrobkami. Chýbať nebudú predajné stánky, punč, vianočná pošta, o hudobnú zložku sa postará dídžej.

Adventný program vyvrcholí slávnostným koncertom Vianočný dar SPU, ktorý bude 11. decembra o 18:00 v aule univerzity. V programe vystúpia Martin a Sväťo Malachovskí, Viliam Hubinský, Lucia Bakayová, Folklórny súbor Zobor, Milan Veróny a Cimbalová hudba Zobor. Sprievodným podujatím bude vianočné mestečko pred aulou univerzity.

Viac k témam: Slovenská poľnohospodárska univerzita SPU, vianočné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre pripravuje vlastné vianočné mestečko © SITA Všetky práva vyhradené.

29. novembra 2018

Odporúčané články