Staňte sa skutočnou Popoluškou

394727_web banner_popoluska_1350x550 676x275.jpg

BRATISLAVA 29. novembra 2018 (WBN/PR) – Kto by nepoznal najväčšiu predvianočnú klasiku? Príbeh legendárnej Popolušky s čarovnou črievičkou, ktorá jej úplne zmenila život a priniesla vysnívaného princa. Nesmrteľný príbeh teraz nemusíte iba pozerať na gauči, s misou koláčov. Môžete ho skutočne zažiť. Navštívte vybrané predajne Baťa, kde pokračuje hľadanie princeznej. Možno práve na vás čaká princ s osudovou topánkou!

Popoluškou môže byť každá

Jedna topánka, jeden očarujúci princ, no množstvo výhier. Príďte si vyskúšať osudovú črievičku a možno práve vy si odnesiete nový pár topánok zadarmo alebo inú drobnosť. Ako na to? Stačí navštíviť vybrané predajne Baťa, posadiť sa do kresla, vyskúšať si krásnu črievičku a ak vám sadne, ste našou Popoluškou. V prípade, že vám nesadne, nezúfajte. Žiadna dáma neodíde z predajne s prázdnymi rukami. Princ na ceste za hľadaním Popolušky rozdá množstvo cien a tá hlavná, v podobe nových topánok, čaká na každú 25-tu Popolušku.

Kedy a kde sa dá vyhrať? 

Popoluškou sa ešte môžete stať počas prvých dvoch decembrových víkendov, v čase od 10.00 do 20.00 hod. Šarmantný princ s črievičkou vás bude čakať v Eurovea Bratislava, Avion Shopping Park Bratislava, OC Laugaricio Trenčín, OC Mirage Žilina a v Optima Košice.

Popolušky hľadáme počas týchto víkendov:

1.-2.12. 2018
8.-9.12. 2018

Navštíviť predajne Baťa sa rozhodne oplatí. Pre viac informácii o súťaži a jej pravidlách sledujte Facebook stránku Baťa Slovensko, ako aj web www.bata.sk/web/stranka/popoluska.

Viac k témam: Baťa, Baťa Slovensko, Popoluška
Zdroj: Webnoviny.sk – Staňte sa skutočnou Popoluškou © SITA Všetky práva vyhradené.

29. novembra 2018

Odporúčané články