Tréner Mourinho si chce počkať, kým urobí správny krok

Portugalský kouč José Mourinho je momentálne ‚na voľnej nohe‘ a k trénovaniu by sa najradšej vrátil až od budúcej sezóny.SINGAPUR 24. februára (WebNoviny.sk) – Portugalský futbalový kouč José Mourinho, ktorý je momentálne ´na voľnej nohe´, vyhlásil, že si rád počká na ďalší krok v trénerskej kariére. Päťdesiattriročný rodák zo Setúbalu naposledy pôsobil v tíme úradujúceho anglického majstra FC Chelsea, na Stamford Bridge skončil v decembri minulého roka pre neuspokojivé výsledky.

„Čítal som už toľko rôznych vecí. Raz sa píše o tom, že idem do Číny, potom niektorí hovoria, že idem naspäť do talianskeho Interu Miláno. Som si istý, že teraz začnú rozprávať o tom, ako sa stanem trénerom singapurskej reprezentácie,“ vyhlásil Mourinho počas krátkej návštevy Singapuru.

„Je to smiešne. Som anglickým majstrom a stále nemám prácu. V tejto chvíli som však šťastný. Ak sa mám vrátiť k trénovaniu zajtra, bude to zajtra. Vždy však cítim, že je lepšie si počkať, kým človek urobí ten správny krok. Myslím si, že nový kontrakt v novom klube od budúcej sezóny je to najlepšie, čo môžem urobiť,“ doplnil Mourinho, ktorého v ostatných týždňoch spájali s lavičkou Manchestru United či Interu Miláno.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

24. februára 2016

Odporúčané články