Trnavská polícia vyšetruje vraždu 43-krát dobodaného muža

Obvinenému mužovi hrozí za obzvlášť závažný zločin vraždy spáchaný na chránenej osobe a v úmysle získať majetkový prospech odňatie slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie.

BRATISLAVA 18. decembra (WebNoviny.sk) – Kriminalisti vyšetrujú vraždu 63-ročného muža z Dunajskej Stredy, ktorý podľahol 43 bodnorezným ranám na hlave, krku, ramenách a horných končatinách. Následne ho jeho vrah zabalil do potravinovej fólie s úmyslom podpáliť telo na neznámom mieste.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa trnavskej polície Martina Kredatusová, oznámenie o podozrení z usmrtenia muža v jednom z bytov na dunajskostredskom sídlisku prijali policajti vo štvrtok 17. decembra okolo 14. hodiny. Zakrátko zadržali policajti podozrivého 33-ročného muža, v ktorého byte ležalo mŕtve telo muža.

Dnes po vykonaní pitvy a vyšetrovaní polície vyšetrovateľ kriminálnej polície obvinil zadržaného 33-ročného muža z obzvlášť závažného zločinu vraždy, ktorú podľa polície spáchal v stredu 16. decembra v čase medzi 10. a 13. hodinou s úmyslom obohatiť sa. Obvinenému mužovi hrozí za obzvlášť závažný zločin vraždy spáchaný na chránenej osobe a v úmysle získať majetkový prospech odňatie slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie. Vyšetrovateľ pripravuje podnet pre prokurátora na väzobné stíhanie obvineného.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

18. decembra 2015

Odporúčané články