V Lipsku vyčíňa brutálny sériový vrah, telá obetí rozkúskuje

Už 21. apríla sa pri jednom z miestnych mostov našli podobné telesné pozostatky 43-ročnej Portugalčanky Marie D., ktorej vražda nie je zatiaľ objasnená.Lipsko 29. júla (WebNoviny.sk) – Nemeckí kriminalisti majú zrejme v Lipsku a okolí tohto veľtržného mesta do činenia s brutálnym sériovým vrahom.

Vo vodných plochách mesta sa totiž v priebehu uplynulých 24 hodín našli telesné pozostatky dvoch rozkúskovaných tiel, muža a ženy, ktorých identita zatiaľ nie je známa. Obete boli pritom vo vode zrejme dlhší čas. Informovalo o tom internetové vydanie denníka Bild.

Už 21. apríla sa pri jednom z miestnych mostov našli podobné telesné pozostatky 43-ročnej Portugalčanky Marie D., ktorej vražda nie je zatiaľ objasnená. Trup obete bez končatín hodil naďalej neznámy páchateľ vtedy do rieky z mosta. V oboch nových prípadoch sa ešte niektoré z častí tiel nenašli, potvrdila lipská prokuratúra.

Aj keď je medzi miestami nálezov telesných pozostatkov vzdialenosť len ôsmich kilometrov, kriminalisti zatiaľ nenašli možné súvislosti medzi prípadmi.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. júla 2016

Odporúčané články