V novej sezóne seriálu NCIS si zahrá aj Jennifer Esposito

Herecké obsadenie štrnástej sezóny seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad okrem Jennifer Esposito doplnia aj Wilmer Valderrama či Duane Henry.BRATISLAVA 13. júla (WebNoviny.sk) – Americká herečka Jennifer Esposito si zahrá v štrnástej sezóne kriminálneho seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad (2003). Stvárni v ňom špeciálnu agentku Alexandru „Alex“ Quinn, ktorá zanechala prácu v teréne a stala sa inštruktorkou v tréningovom centre. Š

peciálny agent Leroy Gibbs v podaní Marka Harmona ju však presvedčí, aby sa vrátila ako súčasť jeho tímu. „Sme nesmierne šťastní, že v štrnástej sezóne sa k nám pridá Jennifer Esposito,“ vyjadril sa výkonný producent seriálu Gary Glasberg. „Zosobňuje všetko, v čo sme u Quinn dúfali a nevieme sa dočkať, kedy bude súčasťou nášho tímu,“ dodal.

Okrem 43-ročnej herečky budú súčasťou novej sezóny aj Američan Wilmer Valderrama či Angličan Duane Henry, ktorý hosťoval v posledných dvoch epizódach predchádzajúcej sezóny. V pripravovanom pokračovaní seriálu stvárni opäť úradníka vojenskej rozviedky Claytona Reevesa. Premiéru štrnástej sezóny plánuje americká televízna stanica CBS na 20. septembra.

Jennifer Esposito je známa z filmov ako Viem, čo ste robili minulé leto 2 (1998), Krvavé leto v New Yorku (1999), Nepovedz ani slovo (2001), Taxi (2004), Crash (2004) alebo seriálov Samantha Who? (2007 – 2009), Modrí Templári (2010) či Taxi Brooklyn (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

13. júla 2016

Odporúčané články