Väčšina pasažierov Ryanairu, ktorých lety zrušili, už má náhradné lety, alebo im vrátia cestové

353350_ryanair 2 640x420.jpg

BRATISLAVA 25. septembra (WebNoviny.sk) – Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair, ktorá v polovici septembra ohlásila, že počas šiestich týždňov v septemberi a októbri zruší 2 100 letov pre nedostatok pilotov, už pre 97 percent dotknutých pasažierov dohodla alternatívne lety alebo vrátenie cestovného.

Odporúčame:
Ryanair zrušil desiatky letov, pozrite si kompletný zoznam

Letecký prepravca o tom informoval v správe, ktorú v pondelok poskytol agentúre SITA. Skontaktovať sa musí ešte so zvyšnými troma percentami dotknutých zákazníkov, čo je necelých 10 tis. ľudí.

„Opäť sa úprimne ospravedlňujeme každému z 315 tis. zákazníkov, ktorých pôvodné lety boli zrušené,“ povedal riaditeľ marketingu spoločnosti Ryanair Kenny Jacobs. Dodal, že pre problémy s rozpisom služieb pilotov sa už nijaké ďalšie lety nezrušili.

Generálny riaditeľ firmy Ryanair Michael O’Leary minulý týždeň povedal, že rušenie letov počas šesťtýždňového obdobia firmu stojí približne 25 mil. eur.

Viac k témam: Ryanair
Zdroj: Webnoviny.sk – Väčšina pasažierov Ryanairu, ktorých lety zrušili, už má náhradné lety, alebo im vrátia cestové © SITA Všetky práva vyhradené.

25. septembra 2017

Odporúčané články