Domáci položili základ svojho úspechu v druhej tretine, v ktorej skórovali tri razy.MOSKVA 25. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk uspeli aj v druhom domácom dueli finálovej série Východnej konferencie Kontinentálnej ligy (KHL), v piatok zvíťazili nad hráčmi Salavatu Julajev Ufa presvedčivo 6:1.

Domáci položili základ svojho úspechu v druhej tretine, v ktorej skórovali tri razy. Séria na štyri víťazstvá bude pokračovať v Ufe dvomi súbojmi v nedeľu a utorok.

Výsledok piatkového druhého stretnutia finále Východnej konferencie KHL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Metallurg Magnitogorsk – Salavat Julajev Ufa 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) – stav série 2:0
Góly: 11. Osipov, 23. Potechin, 32. Moziakin, 33. A. Siomin, 49. Filippi, 51. Kosov – 52. Lepistö

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.