Video: Nie Y.M.C.A., ale gyöm – ber. Zo Slováka si uťahujú

Francesco Totti v debate s fanúšikmi AS Rím prezradil mnohé pikošky.

RÍM 18. júla (WebNoviny.sk) – Že Francesco Totti je nielen výborný futbalista, ale aj človek so zmyslom pre humor a nijaký suchár, potvrdil v debate so zvedavými fanúšikmi talianskeho AS Rím.

Na Via del Corso som nebol už vyše desať rokov. Nie preto, že by som nechcel, ale skončil by som na námestí rozdávaním autogramov a fotiek. Svojím spôsobom som však vďačný, lebo nemusím ísť nakupovať s manželkou. Môžem ju poslať samú,“ tvrdí s úsmevom 39-ročný ofenzívny univerzál, ktorý v drese „vlčice“ absolvoval počas kariéry 758 zápasov vo všetkých súťažiach a nastrieľal v nich 304 gólov. Na jednu z otázok, v akom pyžame spáva, odvetil: „Neznášam ich, dokonca ani tričká. Spím nahý. Páči sa mi prebudiť sa ráno čerstvý. Kým však vstanem, chvíľu mi to trvá.“

Majster Talianska 2001 a svetový šampión z Nemecka 2006 tiež nie je zástanca sociálnych médií. „Za čias, keď ľudia telefonovali z búdok, bolo lepšie. Teraz len na sekundu vystrčíte nos a hneď je to na Facebooku a Twitteri,“ tvrdí.

Keď sa reč zvrtla na najväčšiu „habaďúru“, akú kedy vyparatili počas tréningového kempu spoluhráčovi, siahol po historke s bojazlivým obrancom Philippom Mexésom. „Bál sa ropúch, takže v jeden večer o jedenástej sme sa vkradli do jeho izby a jednu mu tam šupli. Vstúpil do miestnosti a začal šalieť. Chcel vyskočiť z okna,“ vytiahol pikošku Totti.

Slovenský reprezentant Norbert Gyömbér je jeho spoluhráčom v AS iba krátko, aj on sa však už stihol stať terčom recesistov. Namiesto slov „young – man“ sa totiž v kultovom hite americkej skupiny Village People „Y.M.C.A.“ objavuje v upravenej verzii jeho priezvisko „gyöm – ber“, neskôr aj ďalej v texte. „Norbert toto nečakal a najmä Vasilis Torosidis si z neho uťahuje. Od rána do večera. Už to nemôže zniesť, ide sa zblázniť!“ prezradil vtipkár Totti a hneď mal poruke aj dôkaz: vytiahol mobil a pustil „chorál“, ktorý spievajú Torosidis a Kevin Strootman. Informácie sú z webu football-italia.net, video priniesol účet CorriereGiallorossoTV na YouTube.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

18. júla 2016

Odporúčané články