Boston dal sedem bodov v prvej štvrtine, čo je negatívny rekord NBA v play-off.NEW YORK 20. apríla (WebNoviny.sk) – Basketbalisti San Antonia ani Atlanty nedopustili nijaké zaváhanie na domácej palubovke a uspeli aj v druhých zápasoch prvého kola play-off NBA. Proti Memphisu, resp. Bostonu predviedli oba tímy v utorok skvelú obranu. Spurs zvíťazili 94:68, Hawks 89:72, keď v prvej štvrtine inkasovali iba sedem bodov.

V podaní Celtics išlo o najhoršie strelecké vysvedčenie tímu v úvodnej dvanásťminútovke vo vyraďovacej časti od zavedenia časového limitu na útok v roku 1954. „Neviem, čo sa deje, ale niečo musíme zmeniť,“ povedal krídelník Jae Crowder, ktorý sám premenil len jediný z deviatich pokusov.