Vodič Octavie zrazil na priechode dve ženy, v Trebišove chodcovi namerali 3,23 promile

392726_chodec 676x467.jpg

BRATISLAVA/KOŠICE 27. novembra (WebNoviny.sk) – Na Gemerskej ulici v Košiciach na riadne vyznačenom priechode pre chodcov zrazil vodič Octavie dve ženy vo veku 49 a 72 rokov. Mladšia je zranená ťažko, staršia utrpela ľahké poranenia. Policajti v prípade alkohol nezistili, začaté je trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.

Alkohol však asistoval pri nehode, ktorá sa stala v Trebišov. Na priechode pre chodcov zrazil 34-ročného muža vodič Toyoty Avensis. Chodca po nehode jednorazovo ošetrili v nemocnici a namerali mu 3,23 promile.

O hodinu neskôr v Trebišove zachytil na priechode pre chodcov vodič Fabie 17-ročného chlapca. Tínedžer utrpel ľahké zranenia. Alkohol u účastníkov nehody nezistili. Presné okolnosti dopravných nehôd polícia vyšetruje.

V Košickom kraji policajti v priebehu troch hodín zaevidovali osem dopravných nehôd a šesť škodových udalostí, z nich jedna bola tragická. Len v Košiciach sa za tri hodiny stalo päť dopravných nehôd a štyri škodové udalosti.

Viac k témam: dopravná nehoda, zrážka chodca s autom
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič Octavie zrazil na priechode dve ženy, v Trebišove chodcovi namerali 3,23 promile © SITA Všetky práva vyhradené.

27. novembra 2018

Odporúčané články