Zastavili trestné stíhanie v prípade smrti futbalistu Juraja Halenára

379864_halenar 676x467.jpg

BRATISLAVA 30. novembra (WebNoviny.sk) – Prokuratúra ukončila vyšetrovanie úmrtia futbalistu Juraja Halenára a zastavila trestné stíhanie pre nedbanlivostný prečin usmrtenia. Podľa polície sa skutok nestal. Informáciu priniesla TV JOJ.

„Po vykonaní všetkých procesných úkonov a znaleckých skúmaní poverený príslušník v danej veci rozhodol a trestné stíhanie zastavil. Viac informácií poskytovať nebudeme,“ informovala hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Veronika Slamková. Podľa prokuratúry na mieste činu zaistili zbraň (kuchynský nôž, pozn.).

Telo Juraja Halenára našli koncom júna v Bratislave vo Vrakunskom lesíku v Bratislave. V tom čase bol futbalista dva dni nezvestný. Juraj Halenár bol odchovanec Lokomotívy Trnava, okrem bratislavských tímov hral v maďarskej Nyíregyháze, v Česku za Olomouc.

V najvyššej slovenskej súťaži nastrieľal dovedna 125 gólov, po Róbertovi Semeníkovi ako druhý pokoril stogólovú hranicu v slovenskej lige.

Viac k témam: Juraj Halenár, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Zastavili trestné stíhanie v prípade smrti futbalistu Juraja Halenára © SITA Všetky práva vyhradené.

30. novembra 2018

Odporúčané články