Zdeno Chára burcuje svojich, Bostonu ide o play-off

Boston je na hrane postupu do play-off NHL, potrebuje čo najviac bodov zo zostávajúcich zápasov základnej časti.BOSTON 31. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti Bostonu balansujú na hrane postupu do play-off NHL a päť zápasov pred koncom základnej časti im patrí 8. priečka v tabuľke Východnej konferencie s 88 bodmi. Siedma Philadelphia má o jeden viac, deviaty Detroit o jeden menej.

„Sme v podobnej situácii ako viacero tímov a bude záležať na tom, kto získa v posledných piatich, šiestich zápasoch viac bodov. V každom musíme ísť na maximum a nazbierať ich čo najviac,“ povedal obranca a kapitán Bostonu Zdeno Chára.

Odporúčame:

Video: ‚Letci‘ zdolali lídra NHL, Daňo rozdal tri ‚hity‘

Gáborík už korčuľoval, ale čas je viac súper ako spojenec

Bruins vlani unikli boje o Stanleyho pohár o vlások, na postup im nestačilo ani 96 bodov. „Tento ročník je zvláštny. V mužstve nastalo pár zmien, čo sa odzrkadlilo na začiatku sezóny – mali sme horší vstup. Neskôr sa to veľmi zlepšilo, ale potom to už bolo hore-dole. Chýbala nám konštantnosť vo výkonnosti, preto sa teraz stále bijeme o play-off,“ podotkol v dokrútke na webe NHL Chára, s Bostonom víťaz Stanleyho pohára 2011.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

31. marca 2016

Odporúčané články